Про нас

 Студія здоров'я HEALING TOUCH була створена майстрами з великим досвідом роботи, які вирішили втілити все необхідне для якісної послуги та справжньої допомоги. Саме тому не зважаючи на молодий вік оранізації, тут ви зможете отримати більше 35-ти послуг, що наразі можливо тільки в нас. Якість гарантується вищими освітами майстрів (лікар, психолог та інші допоміжні сертиіфкатифіковані курси, що перевірені часом та практикою). За декілька років з моменту відкриття ми не отримали жодного негативного відгуку, що є гарним доказом кваліфікованого підходу, правильної організаціії робочого процесу, дисципліни та результативності наданих послуг. Наші майстри завжди надають грамотні консультаціі, що є безкоштовним під час самого відвідування. Також в нас діють постійні знижки, які надають умови доступності наших послуг абсолютно для всіх бажаючих. Ми приймаємо дітей, людей похилого віку, інвалідів та вагітних (ніяких обмежень).  Однією з додаткових наших послуг є реабілітація з виїздом на адресу. Наша компанія завжди знайде шлях щоб вам допомогти у вирішенні проблем які в нашій компетенції. Також ми працюємо з психологічним здоров'ям. В нашому асортименті є ряд послуг які допомагають позбавитись від психо-емоційних проблем та налагодити життя, навіть в тих ситуаціях коли це здається неможливим.

Майстри

Illustration

Кудрявцева Олена Юріївна

Психолог, майстер тілесних практик

3 вищих освіти, середня медична освіта, стаж працівника медицини більше ніж 10 років, закордонна практика. Майстер тілесних практик Access bars, Access Facelif, Палсингу, інш. тілесних терапій та косметичних послуг.

Illustration

Гузун Денис Олегович

Лікар ФРМ

Лікарська освіта, здобувач спеціальності ФРМ, в минулому Невролога, реабілітолог, диплом майстра з відзнакою школи масажу Інь-Янь в 2016, мануальний терапевт, в минулому фельдшер швидкої допомоги.
Досвід роботи більше 8-ми років.

Illustration

 Шпірка Анастасія В'ячеславівна

Сертифікований майстер масажу

Мануальний терапевт, кінезіолог. Майстер масажу з підвищеним рівнем кваліфікації та знань в даній сфері.
Досвід роботи більше 4-х років.

Illustration

Сопронюк Яна Іванівна

Сертифікований майстер масажу

Мануальний терапевт, кінезіолог. Майстер масажу з підвищеним рівнем кваліфікації та знань в даній сфері. Педадогічна освіта. Додаткові знання в сферах психології та східних духовних та тілесних пратик.